Apie mus

IMG_0263
Anelė ir Jonas Stancikai

Dekoratyvinių augalų ūkis– medelynas „Puošmedis“ pirmuosius žingsnius žengė 2000 m., kai Ukmergės rajone, Rečionių kaime gyvenantys ūkininkai Anelė ir Jonas Stancikai nusprendė standartinį žemės ūkį pamažu iškeisti į širdžiai mielesnį užsiėmimą. Medelyno verslą ūkininkai pasirinko neatsitiktinai – Anelė studijų metais Kaune įgijo želdintojos specialybę, o Jonas baigė LŽŪA Miškų ūkio fakultetą.

2009 metais ūkį perėmė jau antra karta – dukra Janina. Darbo patirtis nuo pat pirmų medelyno atsiradimo dienų, baigti aplinkos projektavimo kursai bei vadybos ir verslo administravimo bakalauro studijos Vilniaus Universitete padeda sėkmingai tęsti tėvų pradėtą darbą.

_DSC4265
Janina Stancikaitė-Strikienė

Medelynas jau užima 3 ha plotą, taip pat klientų patogumui sodyboje įrengta aikštelė, kurioje prekiaujama vazonuose užaugintais dekoratyviniais augalais. Nuolat plečiamas asortimentas, kad kiekvienas medelyno lankytojas rastų viską, ko reikia jo sodybai apželdinti. Šiuo metu medelyne jau prekiaujama daugiau nei 240 dekoratyvinių medžių ir krūmų rūšių. Visi augalai auginti Lietuvoje, o tai reiškia, kad jie atsparūs mūsų žiemų šaltukui, nereiklūs dirvožemiui.

Daug dėmesio skiriama aptarnavimo kokybei – kiekvienas lankytojas sulaukia pagalbos ir kvalifikuotų patarimų tiek augalų savybių bei priežiūros,  tiek ir kompozicijos bei teritorijos planavimo klausimais. Kviečiame apsilankyti ir patiems įsitikinti.