Lietuvoje paskelbus karantiną skubiai plėsime galimybes mūsų augalus užsisakyti internetu ir gauti tiesiai į namus.

Kol kas mūsų internetinėje parduotuvėje buvo tik augalai, kurie lengvai pakuojami į dėžes siuntimui kurjerių tarnybomis. Nuo šiandien stengsimės į internetinę parduotuvę kuo greičiau sukelti visą turimų augalų asortimentą. Kol tai darome – visą mūsų asortimentą galite rasti https://www.puosmedis.lt/asortimentas/.

Nuo šiandien pradėsime augalų pristatymą savo transportu, tad nebebus suvaržymų dėl specifinių augalų dydžių, kiekio ar svorio – pristatyti galėsime viską ir visoje Lietuvoje. Internetinėje parduotuvėje išjungėme pristatymo kainos skaičiavimą – kiekvieno pristatymo kainą derinsime individualiai priklausomai nuo užsakytų augalų kiekio, atstumo ir galimybės suderinti su kitais užsakymais, vežamais ta pačia kryptimi. Ukmergės mieste augalus nemokamai pristatome nuo 15€, o Ukmergės rajone – nuo 30€ pirkimo sumos. Kitu atveju 1 km -0,25€ (skaičiuojant atstumą į vieną pusę) ir, kaip jau minėta, suma mažėja, jei yra kitų užsakymų ta pačia kryptimi.

Augalus galima užsisakyti jau minėtoje mūsų elektoninėje parduotuvėje https://www.puosmedis.lt/ arba elektroniniu paštu puosmedis@gmail.com. Elektroniniu paštu galite kreiptis net jei ir tiksliai nežinote, kokio augalo norite – siųskite savo tvarkomos teritorijos nuotraukas ar aprašykite situaciją – stengsimės patarti ir atsiųsime Jums tinkamų augalų ar jų derinių nuotraukas.

Visais rūpimais klausimais kreipkitės elektroniniu paštu puosmedis@gmail.com arba telefonu 8 673 36208.