Prekybos sezoną jau pradėjome. Dirbame kasdien:

  • pirmadienį-šeštadienį nuo 8.00 iki 19.00 su pietų pertrauka nuo 12.00 iki 13.00.
  • sekmadienį 8.00-14.00 be pietų pertraukos.

O čia keli patarimai, kad medelyne jaustumėtės drąsiai ir apsipirktumėte greitai:

  • Jei prekybos aikštelėje vartai atidaryti, o joks pardavėjas porą minučių nepasirodė, paskambinkite nurodytu telefonu (pasitaiko, kad išvažiuojame su kitu pirkėju į toliau esančius medelyno laukus, nubėgame pas kaimyną ar tiesiog migdome vaiką).
  • Medelyno laukuose būkite atidūs ir saugokite savo automobilį, nes ten bėginėja 1,5 metukų padėjėjas, kuris visokių daiktų primėto ten, kur jų neturėtų būti 🙂
  • Jei norite įsigyti daugiau kaip 50 vnt. kokios nors gyvatvorės sodinukų iš grunto (ypač šeštadienio rytą), būtų gerai, kad prieš dieną mums paskambintumėte ir pasitartume dėl tikslaus atvykimo laiko. Kai būna daug pirkėjų, tiesiog paderiname laiką, kad visi nesuvažiuotų vienu metu ir nereikėtų nuobodžiai laukti.
  • Jei norite gyvatvorę parsivežti dar greičiau, galite atvažiuoti apžiūrėti augalus iš anksto ir susitarti, kada juos norėsite pasiimti. Tokiu atveju užsirašome Jūsų telefoną, iš vakaro dar susiskambiname ir pasitiksliname, ar planai nepasikeitė, o tada Jums telieka atvažiuoti sutartu metu ir pasiimti jau paruoštus augalus.
  • Jeigu prieš dieną, ar tą dieną, kai norite atvažiuoti gyvatvorės, pasitaikė stiprus lietus, vertėtų paskambinti, ir paklausti, ar pas mus viskas gerai ir ar galime gyvatvorę iškasti. Kartais, kai tikrai labai šlapia, tenka dienai ar dviem stabdyti prekybą iš grunto, nes medelyno keliukai tampa sunkiai pravažiuojami, o augalus iš labai šlapios žemės kasti itin sunku. Apie tokį laikiną prekybos stabdymą stengiamės pranešti ir savo internetiniame puslapyje.