Prekybą kalėdinėmis eglutėmis, kaip įprasta, pradėsime gruodžio mėnesį. Iš pradžių prekiausime eglutėmis ir kėniais vazonuose, nuo gruodžio vidurio turėsime ir kirstų paprastųjų eglių. Apie prekybos pradžią įspėsime tiek savo Facebook paskyroje, tiek ir čia, internetiniame puslapyje.

Eglutes bus galima ir įsigyti, ir rezervuoti vėlesniam atsiėmimui, už simbolinę kainą pristatysime į namus Ukmergės miesto teritorijoje.

Turėsime ir kalėdinių medinių stirniukų, kuriuos gamina mūsų kaime gyvenantis… susimąsčiau, kaip čia tinkamai pavadinti – vaiku, gal jau nebelabai, tebūnie, vyrukas Kasparas 🙂

O mėgstantiems natūralumą ir namus dekoruojantiems savomis rankomis iš visos širdies, siūlome užmesti akį į ką tik mūsų internetinėje parduotuvėje atsiradusį kalėdinių prekių skyrelį. Jame rasite mūsų medelyne užaugintas gamtos dovanas, kurios gali labai pagyvinti namus ir suteikti Kalėdoms jaukumo. Artimiausiu metu šį skyrelį dar papildysime medelyne užauginta arbata ir šienu Kūčių stalo burtams ar vainikų pagrindų pynimui.