Kai išgirstame tokį klausimą telefonu, paprastai taip pat atsakome klausimu: “O ko konkrečiai norėsite?”. Tada ir patariame, ar vykti į prekybos aikštelę Rečionyse (Puošmedžių g.9) ar į medelyno laukus Baublių kaime.

Prekybos aikštelėje išrikiuoti didžiausi ir gražiausi augalai, kokius tuo metu turime. Čia galima greitai ir patogiai apžiūrėti visą mūsų turimą augalų asortimentą išskyrus tujas gyvatvorėms, sulaukti patyrusios želdintojos patarimų ir konsultacijų. Tad į prekybos aikštelę geriausia vykti tiems, kas nori išsirinkti keletą dekoratyvinių augalų, parodyti savo sodybos nuotraukas ir sulaukti patarimų, kas atitiktų Jūsų poreikius. Visas mūsų laikas prekybos aikštelėje skiriamas Jums.

Puikiai žinome, kad daugelį labai traukia pasidairyti mūsų medelyno laukuose, nes atrodo, kad čia visko daugiau (nors iš tikrųjų augalų rūšių net šiek tiek mažiau nei prekybos aikštelėje, tik kiekiai dideli). Tačiau nepamirškite, kad laukuose visas mūsų laikas pirmiausia skiriamas augalų dauginimui ir priežiūrai bei klientų, kurie nori įsigyti gyvatvores ar didesnius augalų kiekius aptarnavimui. Tad kai rikiuojasi eilė automobilių su priekabomis gyvatvorėms, dar reikia skubiai laistyti daigynus, skiepyti augalus, dengti šiltnamius ir t.t., o Jūs norite “kokio nors vieno gražaus augaliuko” – mums gali tekti Jus parsiųsti atgal į prekybos aikštelę, nes skirti valandą laiko vieno augalo paieškoms medelyno laukuose mums tuo metu galu būti tiesiog per didelė prabanga… Tad medelyno laukai skirti tiems, kam reikia gyvatvorės, kalninių pušų iš grunto arba didesnio nei prekybos aikštelėjė esantis augalų kiekis.

Ekskursijas taip pat priimame, bet grupėmis ir reikia susitarti iš anksto 🙂