Pirkimo ir pristatymo sąlygos

Apie internetinę prekybą augalais

Internetu parduodame ir per kurjerių tarnybas siunčiame tik dalį medelyne auginamų augalų: tik vazonuose augančius, kompaktiškus, tvirtus augalus, kuriuos galima saugiai supakuoti.  Didelių dydžių ir kasamų iš grunto augalų galima įsigyti tik mūsų medelyne.

Dėl prekybos sezoniškumo, augalus siunčiame nuo balandžio vidurio iki spalio pabaigos. Jei oro sąlygos leidžia – rudeninę prekybą galime pratęsti.

Prekybos piko metu augalų mūsų medelyne mažėja labai sparčiai, todėl prieš apmokant užsakymą, būtinai turite sulaukti mūsų patvirtinimo, kad visas užsakymas surinktas sėkmingai. Kadangi kiekvienas augalas individualus savo išvaizda, prie užsakymo patvirtinimo pridėsime nuotrauką su būtent Jums atrinktais augalais.

 Apmokėjimo būdai

  1. Standartinis banko pavedimas. Apmokėjimą už augalus atlikite tik gavę užsakymo patvirtinimą. Apmokėjimo informacija bus atsiunčiama  su užsakymo patvirtinimu ir atrinktų augalų nuotrauka. Po užsakymo patvirtino, mokėjimą turite atlikti per 3 kalendorines dienas.
  2. Grynaisiais pinigais mūsų medelyne.

Pristatymo būdai:

  1. Kurjerių tarnybomis siunčiame siuntas iki 30 kg. Kaina – 1,2€ už kiekvieną augalą. Dėl užsakymų, viršinančių 30 kg normatyvus, informuosime papildomai. Orientacijai: 3 litrų vazonas su augalu sveria apie 2,5 kg.
  2. Nemokamai augalus galima atsiimti mūsų medelyno prekybos aikštelėje Puošmedžių g.9, Rečionys, Ukmergės r. Tel. 867336208, el.p. puosmedis@gmail.com. Pasirinkus augalų atsiėmimą iš medelyno, augalus atsiimti turite per 7 kalendorines dienas po užsakymo patvirtinimo.
  3. Individualus augalų pristatymas bet kur Lietuvoje (neribojant augalų aukščių ir svorių). Galite rezervuoti augalus el. parduotuvėje arba rašyti mums el. paštu puosmedis@gmail.com. Suderinę augalų kainas, pristatymo laiką ir vietą, išrašysime sąskaitą. Siunčiamų augalų dydis ir svoris neribojami. Pristatymo kaina 1 km – 0,25 euro, atstumas skaičiuojamas nuo mūsų medelyno iki Jūsų nurodyto adreso į abi puses. Pristatome Jums patogiu metu.

Siuntimo grafikas

Gyvų augalų pristatymas nėra tas pats, kaip įprastų prekių pristatymas. Šiuo atveju svarbiausia greitas ir saugus pristatymas. Siekiant išvengti ilgo augalų užsibuvimo kurjerių automobiliuose, užsakymus siunčiame tik savaitės pirmojoje pusėje (pirmadieniais – trečiadieniais), ne vėliau nei 14 dienų nuo Jūsų apmokėjimo gavimo.

Jei mes turime kokių nors abejonių dėl ekstremalių oro sąlygų, pavyzdžiui, per didelio karščio ar šalčio, ilgesnio pristatymo laiko rizikos (pvz. šventinės dienos), mes Jums nedelsiant pranešime apie šias aplinkybes ir pasiūlysime Jums artimiausią pristatymo datą. Ši taisyklė taip pat taikoma, kai augalai nėra pasirengę palikti medelyno dėl specifinių priežasčių – augimo stadijos, liūties arba apsaugos priemonių taikymo.

Grąžinimo sąlygos

Kokybiškų, medelyne pirktų sodinukų atgal nepriimame vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr. 738 patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis, kurių 15 punkte įtvirtinta, jog „Augalai, gyvūnai ir tinkamos kokybės maisto prekės nekeičiami ir negrąžinami“.

Remdamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.228(7) straipsnio 1 dalimi informuojame, kad internetu pateiktą užsakymą galite atšaukti bet kuriuo metu iki galutinio užsakymo pristatymo momento. Užsakymą atšaukti galima telefonu 8 673 36208. Užsakymas laikomas pristatytu, kai pasirašote prekių priėmimo dokumentus. Kokybiški, internetu įsigyti augalai negrąžinami vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniame kodekse 6.228(10) straipsnyje 2 dalyje numatytomis išimtimis.

Visada stengiamės atrinkti didžiausius ir gražiausius augalus, kokius tik tuo metu turime. Pakuojame kuo kruopščiau. Tikimės, kad viskas Jus pasieks taip, kaip ir turi būti. Jei vis dėlto kažkas negerai ar kyla klausimų, kuo greičiau susisiekite su mumis telefonu ar siųskite nuotaukas elektroniniu paštu. Problemas sprendžiame geranoriškai 🙂

Privatumas ir duomenų apsauga

Mes įsipareigojame apsaugoti Jūsų privatumą ir asmeninius duomenis. Naudojame tik tą informaciją, kurią galima rinkti teisėtai (pagal 1995 m. ES duomenų apsaugos direktyvą). Jūsų vardas, pavardė, adresas, elektroninio pašto adresas ir telefonas – būtini duomenys, kad galėtume Jums išrašyti sąskaitas ir pasirūpinti transporto paslauga.